Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
Вы хотите видеть на страничке сайта электронный журнал (успеваемость учащихся)?
Всего 32 человека

План проведения воспитательных мероприятий в шестой школьный день на 2019/2020 учебный год

Дата: 2 февраля 2017 в 20:37, Обновлено 21 сентября в 18:13

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы            

адукацыі " Ушанскі навучальна-педагагічны комплес дзіцячы сад – сярэдняя школа»

 __________ В. Ф. Мазнікаў

   30.08.2019                              

Арганізацыя работы

 ў шосты школьны дзень

у 2019/2020 навучальным годзе

Месяц

Мерапрыемствы

Дата

Адказныя

Верасень

1.Агульнашкольнае свята “Восень спартыўная”

  1. Спаборніцтвы па футболе

08.09

Калінкевіч Н.І.

Гарошка А.В.

 Дзень здароўя

(Спартыўнае свята).

14.09

Ханецкая А.А

Жорава А.М.

1. Конкурс малюнкаў"Дабрыня выратуе ўвесь свет"

 2.Гутарка "Абавязкова выконвайце правілы дарожнага руху»

 3. Спаборніцтвы па стрытболе

21.09

Буры А.М.    

Хадаронак М.Я.    

1. Конкурс чытальнікаў «Залатая восень»

 2. Спартландыя "Вясёлыя старты надзей»

 3. Аперацыя «Клопат» (да Дня пажылых людзей)

28.09

Рабкевіч А.А.

Лютарэвіч А.Ю.

Кастрычнік

1.Канцэртная праграма, прысвечаная да Дня настаўніка “Настаўнік, перад іменем тваім…”

2. Спартландыя "Мой вясёлы, звонкі мяч»

05.10

Калінкевіч Н.І.

Гарошка А.В.

1.Дзень здароўя

2.Свята, прысвечанае Дню маці.

12.10

Ханецкая А.А

Жорава А.М.

1. Гульня «Падарожжа па каралеўству Здароўя”

2.Завочнае падарожжа «Славутыя куточкі Беларусі»

3. Малыя Алімпійскія Гульні

19.10

Буры А.М.    

Хадаронак М.Я.    

1.Гульня-конкурс «Сакрэты здароўя»

2. Спаборніцтвы па футболе

26.10

Рабкевіч А.А.

Лютарэвіч А.Ю.

Лістапад

1.Спартыўныя гульні “Вяселыя старты”

2.Стварэнне калажэй «Шкодным звычкам НЕТ!»

3.Гульня “Што патрэбна знаць пра вітаміны”

16.11

Ханецкая А.А

Жорава А.М.

Дзень здароўя

1.Гульня “Падарожжа па 11.краіне здароўя”

2.Эстафета “У спартыўнам целе здаровы дух”

23.11

Буры А.М.    

Хадаронак М.Я.    

1. 1 снежня – Дзень прафілактыкі СНIДу.(Гутарка, конкурс плакатаў)

2. Віртуальнае падарожжа “Чароўная страна здароўя”

3. Шашачны турнір

4. Акцыя «Дапамога птушкам»

30.11

Рабкевіч А.А.

Лютарэвіч А.Ю.

Снежань

1.Інтэлектуальны марафон «Хочам усё ведаць»

2.Працоўная аперацыя «Апошні ліст»

3.Брэйн-рынг «Лічы, смекай, адгадывай»

07.12

Калінкевіч Н.І.

Гарошка А.В.

Дзень здароўя

1.Спартландыя “Вяселыя старты”

2. Віктарына “У гасцях у Вітамінкі”

3.Спартыўныя гульні “Будзеш сільным, будзеш  спрытным, будзеш са спартыўнай падрыхтоўкай”

14.12

Ханецкая А.А

Жорава А.М.

1.Падрыхтоўка да навагодніх мерапрыемстваў: рэпетыцыі, упрыгожванне кабінетаў

2. Акцыя “Цуды на Каляды”

3. Рухавыя гульні “Зімовыя  фарбы”

4. Акцыя «Дапамога птушкам»

21.12

Буры А.М.    

Хадаронак М.Я.    

Студзень

Дзень здароўя

1. Віктарына “ Я выбіраю здароўе”

2. Лыжныя гонкі

3.Акцыя «Дапамога птушкам»

18.01

Рабкевіч А.А.

Лютарэвіч А.Ю.

1.Казачная віктарына “Паляна казак”

2.  Турнір па настольнаму тэнісу 

3. Спаборніцтвы па валейболе

25.01

Калінкевіч Н.І.

Гарошка А.В.

Люты

1.Размова “Сям’я – мой талісман”

2. Рухавыя гульні “Нам не страшны мароз!”

3.Агульнашкольны лыжны крос “Ушанская лыжня – 2020!”

01.02

Ханецкая А.А

Жорава А.М.

Дзень здароўя

1.Гутарка “Маё здароўе – маё багацце”

2. Прагулка-заданне «Зімовыя замалёўкі»

3. Акцыя «Дапамога птушкам»

08.02

Буры А.М.    

Хадаронак М.Я.    

1. Прагляд дакументальнага фільма “Беларускія афганцы”

2. Аперацыя “Абеліск”

3. Творчая гасцёўня «Зіма-прыгажуня»

15.02

Рабкевіч А.А.

Лютарэвіч А.Ю.

1.Святочная праграма “Дзень абаронцаў адважных”

2. Спартыўная эстафета “Уперад, хлапчукі!”

22.02

Калінкевіч Н.І.

Гарошка А.В.

1.  Свята “Масленіца. Проводзіны зімы”

2. Рухавыя гульні на свежым паветры “Бывай, Зіма!”

3.

29.02

Ханецкая А.А

Жорава А.М.

Сакавік

1. Літаратурная кампазіцыя “Жаночае свята – значыць вясна!”

2.Арганізацыя фотагалерэі “Імя яе – Матуля!”

3. Спартыўныя эстафеты “Матуліны памочнікі”

07.03

Буры А.М.    

Хадаронак М.Я.    

Дзень здароўя

1. Конкурс малюнкаў “Мы любім спорт!”

2. Гульня-падарожжа “Формула здароўя

3.Вясёлыя старты

14.03

Рабкевіч А.А.

Лютарэвіч А.Ю.

1. Свята птушак.

2. “Птушыныя старты”

3. Спаборніцтвы па баскетболе

21.03

Калінкевіч Н.І.

Гарошка А.В.

1.Конкурс інтэлектуалаў “Мы ведаем усе пра бяспечнасць”

2.Калектыўнае складанне памяткі-ілюстрацыі “ Калі ты дома адзін”

3. Спартыўныя гульні “Чароўны мяч”

28.03

Ханецкая А.А

Жорава А.М.

Красавік

Дзень здароўя

1. Гульня “Вандроўка ў краіну “Здароўе”

2.Спартландыя «Моцныя, спрытныя і хуткія»

3.Спаборніцтвы па шашкам

11.04

Рабкевіч А.А.

Лютарэвіч А.Ю.

1. Гульня “На палянцы мы гуляем і з прыродай размаўляем”

2. Акцыя “Чысты двор”

3. Гульні з мячом “Мой чароўны мяч”

18.04

Калінкевіч Н.І.

Гарошка А.В.

1. Конкурс чытальнікаў “Роднай прыроды цудоўныя чары”

2. Вусны часопіс “Трагічныя старонкі Чарнобыля”

3.Спаборніцтвы па футболе

25.04

Ханецкая А.А

Жорава А.М.

Май

1. Вусны часопіс “Цяжкая дарога да  Перамогі”

2.Акцыя “Помнік”

3. Спартыўна-забаўляльная праграма “Мы – абаронцы Айчыны!”

02.05

Буры А.М.    

Хадаронак М.Я.    

Дзень Перамогі

09.05

Класныя кіраўнікі

Дзень здароўя

1. Спартландыя “Мама, тата і я – спартыўная сям’я”

2. Турнір па настольнаму тэнісу

3. Конкурс малюнкаў “Я і спорт”

16.05

Рабкевіч А.А.

Лютарэвіч А.Ю.

 1.Конкурс вершаў«Хутка лета!»

2. Віктарына “Дарога памылак не даруе”

3. Спартыўныя гульні “Разам весела гуляць”

23.05

Калінкевіч Н.І.

Гарошка А.В.

Экскурсіі і паходы “Сцяжынкамі роднага краю”

30.05

Класныя кіраўнікі

                                                                                                                                                               

                             

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.